ЗАСТОСУВАННЯ

Спеціальні рішення та історії успіху

Надійний контроль пакування значно сприяє забезпеченню якості продукції. Пакування - це перше, що потрапляє до відома замовника, або яке він тримає в руках. Незалежно від того, чи йдеться про перевірку якості зору або вимоги відстеження та відстеження, клієнти довіряють досвід Laetus понад 40 років.

Тут ви завжди знайдете цікаві приклади. Вони показують, як наші модульні системи управління успішно вирішили різноманітні вимоги до огляду зору, а також серіалізації та агрегації, основних компонентів Track & Trace, разом з нашими замовниками.

4 Травня, 2020

Налаштування серіалізації для Китаю та Південної Кореї

Лікарські засоби для основних ринків збуту Китаю та Південної Кореї розфасовані на високопродуктивній лінійці, яка переробляє близько 60 відсотків продукції компанії.
4 Травня, 2020

Контроль якості та простежуваність

Протягом багатьох років французький субпідрядник Pharmaster, що базується в Ерстейн на південь від Страсбурга, успішно співпрацює з Laetus для впровадження широкого спектра внутрішніх вимог щодо контролю якості, серіалізації та відстеження та слідів.
4 Травня, 2020

Гарне планування візуальної інспекції

Перш ніж вирішити придбати рішення для контролю пакування зору, розумно протестувати рішення з власними продуктами клієнта.
4 Травня, 2020

Як глобальна фармацевтична компанія використовує переваги поза дотриманням вимог?

Після року, витраченого на розробку своєї стратегії, компанія Roche розпочала першу фазу впровадження, яка містить шість майданчиків у шести різних країнах на трьох континентах з приблизно 50 (іноді дуже різними) лініями виробництва.
28 Квітня, 2020

Track & Trace для безпечного дитячого харчування

Через скандал з китайським молочним порошком, простеження дитячої та дитячої їжі було поставлено у центрі уваги по всьому світу.
28 Квітня, 2020

Рішення Pohl-Boskamp, відповідне стандартам ЄС щодо боротьби з FMD

Яким чином малі та середні компанії в ЄС можуть досягти дотримання FMD?

Надішліть нам повідомлення

This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policyand Terms of Service apply.